MAXX LLC ® oferuje
- PRODUKT POLSKI -
MIAROWE WELUROWE
pokrowce na siedzenia samochodowe
Szyte na miarę wyłącznie do samochodu :
OPEL INSIGNIA sedan
(2008-->>)
dzielone oparcie tylnej kanapy 2/1 + podłokietnik

FOTELE PRZEDNIE- przystosowane do bocznych poduszek powietrznych; dwuczęściowe:(osobny pokrowiec na oparcie od spodu spinany rzepem, osobny na siedzisko); na "plecach" dostęp do kieszeni; pokrowiec na podłokietnik.
FOTELE TYLNE- oparcie z dwóch części dzielone niesymetrycznie 2/1 (mniejsza część za pasażerem), na środku niezależny podłokietnik z osobnym pokrowcem, oraz dwa pokrowce na boczki (nieruchome pionowe kolumny na obrzeżach oparcia); siedzisko w całości - jednoczęściowe; pokr. na 3 łamane zagłówki; na oparciu jak i na siedzisku po dwie wstawki z wzorem.
Pokrowce oferowane przez nas posiadają atest bezpieczeństwa na poduszki powietrzne AIRBAG Przemysłowego Instytutu Motoryzacji (PIMOT) w Warszawie. Posiadają one specjalne szycie po stronie poduszki powietrznej, oznaczone wszywką z napisem "airbag", dzięki czemu poduszki bez najmniejszego problemu będą mogły wystrzelić gdy zajdzie taka potrzeba.
Dzięki czemu przystosowane są do samochodów zarówno z bocznymi poduszkami powietrznymi w fotelach, jak i do standardowych siedzeń.
Pokrowce wykonane są z wysokiej jakości weluru
dodatkowo laminowanego pianką poliuretanową oraz podszewką co zapobiega wykruszaniu się gąbki i ułatwia zakładanie
Boczki foteli, zagłówki oraz plecy wykonane są z grubej dzianiny poliestrowej
koloru ciemno grafitowego, w całości laminowanej pianką,
w miejscach szczególnie podatnych na przetarcia dodatkowo wzmocnione podszewką.

Pokrowce są bardzo solidnie wykończone, otwory do regulacji foteli,
lub pod zagłówki i pasy bezpieczeństwa są wycięte, obszyte i
dopasowane pod każdy model indywidualnie.

Po dokładnym montażu naszych pokrowców uzyskujemy efekt praktycznie nie odróżniający się od orginalnej tapicerki co zresztą widać na powyższych zdjęciach.
W trzech wzorach:
KOMPLET ZAWIERA PEŁNY ZESTAW PRZEZNACZONY DO DANEGO MODELU SAMOCHODU:
- komplet pokrowców na przednie fotele
- komplet pokrowców na tylną kanape / tylne fotele
- pokrowce na zagłówki
- pokrowce na inne, niestandardowe elementy - zależne od modelu samochodu, jak np.
podłokietniki, kolumny/nadkola, itp.
- haczyki oraz inne elementy montażowe
- instrukcję montażu
|